55PC6001-20-2/4/6-9-9.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofConductors | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| WireGauge | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG |
| ConductorStrand | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.184 (4.67mm) | 0.184 (4.67mm) | 0.184 (4.67mm) | 0.184 (4.67mm) | 0.184 (4.67mm) |
| ShieldType | Double Braid | Double Braid | Double Braid | Double Braid | Double Braid |
| Length | - | - | - | - | - |
| JacketColor | White | White | White | White | White |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| OperatingTemperature | 150°C | 150°C | 150°C | 150°C | 150°C |