72V251L10J.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72V251L10J.
| الصورة |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | 72V | 72V | 72V | 72V | 72V |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MemorySize | 72K (8K x 9) | 72K (8K x 9) | 72K (8K x 9) | 72K (8K x 9) | 72K (8K x 9) |
| Function | Synchronous | Synchronous | Synchronous | Synchronous | Synchronous |
| DataRate | 100MHz | 100MHz | 100MHz | 100MHz | 100MHz |
| AccessTime | 6.5ns | 6.5ns | 6.5ns | 6.5ns | 6.5ns |
| Voltage-Supply | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V |
| Current-Supply(Max) | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |
| ExpansionType | Depth, Width | Depth, Width | Depth, Width | Depth, Width | Depth, Width |
| ProgrammableFlagsSupport | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| RetransmitCapability | No | No | No | No | No |
| FWFTSupport | No | No | No | No | No |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |