72V255LA10PFG.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72V255LA10PFG.
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | 72V | 72V | 72V | 72V | 72V |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MemorySize | 144K (8K x 18) | 144K (8K x 18) | 144K (8K x 18) | 144K (8K x 18) | 144K (8K x 18) |
| Function | Synchronous | Synchronous | Synchronous | Synchronous | Synchronous |
| DataRate | 100MHz | 100MHz | 100MHz | 100MHz | 100MHz |
| AccessTime | 6.5ns | 6.5ns | 6.5ns | 6.5ns | 6.5ns |
| Voltage-Supply | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V |
| Current-Supply(Max) | 55mA | 55mA | 55mA | 55mA | 55mA |
| ExpansionType | Depth, Width | Depth, Width | Depth, Width | Depth, Width | Depth, Width |
| ProgrammableFlagsSupport | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| RetransmitCapability | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| FWFTSupport | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |