72V3631L15PFG.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72V3631L15PFG.
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | 72V | 72V | 72V | 72V | 72V |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MemorySize | 18K (512 x 36) | 18K (512 x 36) | 18K (512 x 36) | 18K (512 x 36) | 18K (512 x 36) |
| Function | Synchronous | Synchronous | Synchronous | Synchronous | Synchronous |
| DataRate | 66.7MHz | 66.7MHz | 66.7MHz | 66.7MHz | 66.7MHz |
| AccessTime | 10ns | 10ns | 10ns | 10ns | 10ns |
| Voltage-Supply | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V | 3 V ~ 3.6 V |
| Current-Supply(Max) | 400µA | 400µA | 400µA | 400µA | 400µA |
| ExpansionType | Depth, Width | Depth, Width | Depth, Width | Depth, Width | Depth, Width |
| ProgrammableFlagsSupport | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| RetransmitCapability | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| FWFTSupport | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |