73WE7R039F.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 73WE7R039F.
| الصورة |
| Series | 73WEx | 73WEx | 73WEx | 73WEx | 73WEx |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 39 mOhms | 39 mOhms | 39 mOhms | 39 mOhms | 39 mOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 2W | 2W | 2W | 2W | 2W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| Features | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.248 W (3.20mm x 6.30mm) | 0.126 L x 0.248 W (3.20mm x 6.30mm) | 0.126 L x 0.248 W (3.20mm x 6.30mm) | 0.126 L x 0.248 W (3.20mm x 6.30mm) | 0.126 L x 0.248 W (3.20mm x 6.30mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.028 (0.71mm) | 0.028 (0.71mm) | 0.028 (0.71mm) | 0.028 (0.71mm) | 0.028 (0.71mm) |