73WL4R062J.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 73WL4R062J.
| الصورة |
| Series | 73WLx | 73WLx | 73WLx | 73WLx | 73WLx |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 62 mOhms | 62 mOhms | 62 mOhms | 62 mOhms | 62 mOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| Features | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense |
| TemperatureCoefficient | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) | 0.063 L x 0.126 W (1.60mm x 3.20mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) |