74-4FG500MA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 74-4FG500MA.
| الصورة |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Holder | Holder | Holder | Holder | Holder |
| CurrentRating(Amps) | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ResponseTime | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow |
| BreakingCapacity@RatedVoltage | 2AG, 5mm x 15mm | 2AG, 5mm x 15mm | 2AG, 5mm x 15mm | 2AG, 5mm x 15mm | 2AG, 5mm x 15mm |
| MeltingI²t | 50A | 50A | 50A | 50A | 50A |