7R-26.000MEEC-T.pdf
| الصورة |
| المصنع | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION |
| Series | 7R | 7R | 7R | 7R | 7R |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 26 MHz | 26 MHz | 26 MHz | 26 MHz | 26 MHz |
| FrequencyStability | - | - | - | - | - |
| FrequencyTolerance | - | - | - | - | - |
| LoadCapacitance | 9pF | 9pF | 9pF | 9pF | 9pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 150 Ohms | 150 Ohms | 150 Ohms | 150 Ohms | 150 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.081 L x 0.065 W (2.05mm x 1.65mm) | 0.081 L x 0.065 W (2.05mm x 1.65mm) | 0.081 L x 0.065 W (2.05mm x 1.65mm) | 0.081 L x 0.065 W (2.05mm x 1.65mm) | 0.081 L x 0.065 W (2.05mm x 1.65mm) |