8345-F01A-V3T1-DB1B1B-125A.pdf
| الصورة |
| المصنع | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 8345 | 8345 | 8345 | 8345 | 8345 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| CurrentRating(Amps) | 125A | 125A | 125A | 125A | 125A |
| VoltageRating-AC | 277 V | 277 V | 277 V | 277 V | 277 V |
| VoltageRating-DC | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V |