Souriau-Sunbank by Eaton 8D525W43PA
رقم الجزء
8D525W43PA
المصنع
Souriau-Sunbank by Eaton
الفئة:
円形コネクタ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语8D525W43PA.pdf
الوصف
CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Product details
1. How to order 8D525W43PA on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 8D525W43PA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 8D525W43PA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 8D525W43PA.
7.How to contact us to get technical supports, such as 8D525W43PA pin diagram, 8D525W43PA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Connector Type Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
Number of Positions 43 43 43 43 43
Shell Size - Insert 25-43 25-43 25-43 25-43 25-43
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Threaded Threaded Threaded Threaded Threaded
Item23 A A A A A
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 Coupling Nut Coupling Nut Coupling Nut Coupling Nut Coupling Nut
Item32 Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
Item33 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A