Renesas Electronics America Inc 8N3SV76EC-0131CDI
رقم الجزء
8N3SV76EC-0131CDI
المصنع
Renesas Electronics America Inc
الفئة:
クロック/タイミング - プログラマブル タイマーおよび発振器
الطرد
6-CLCC
ورقة البيانات
阿拉伯语8N3SV76EC-0131CDI.pdf
الوصف
IC OSC VCXO 114.285MHZ 6-CLCC
Product details
1. How to order 8N3SV76EC-0131CDI on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 8N3SV76EC-0131CDI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 8N3SV76EC-0131CDI?
Package/Case 6-CLCC 6-CLCC 6-CLCC 6-CLCC 6-CLCC
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Count - - - - -
Frequency 114.285MHz 114.285MHz 114.285MHz 114.285MHz 114.285MHz
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V
Current-Supply 130 mA 130 mA 130 mA 130 mA 130 mA
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C