8Y16020001.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 8Y16020001.
| الصورة |
| المصنع | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION | TXC CORPORATION |
| Series | 8Y | 8Y | 8Y | 8Y | 8Y |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 16 MHz | 16 MHz | 16 MHz | 16 MHz | 16 MHz |
| FrequencyStability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| FrequencyTolerance | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| LoadCapacitance | 8pF | 8pF | 8pF | 8pF | 8pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 200 Ohms | 200 Ohms | 200 Ohms | 200 Ohms | 200 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) |