3M 929974-01-34-RK
رقم الجزء
929974-01-34-RK
المصنع
3M
الفئة:
長方形コネクタ - ヘッダー、レセプタクル、メス ソケット
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语929974-01-34-RK.pdf
الوصف
CONN RCPT 34POS 0.1 TIN PCB
Product details
1. How to order 929974-01-34-RK on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 929974-01-34-RK price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 929974-01-34-RK?
المصنع 3M 3M 3M 3M 3M
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 929 929 929 929 929
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorType Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle
ContactType Forked Forked Forked Forked Forked
Style Board to Board Board to Board Board to Board Board to Board Board to Board
NumberofPositions 34 34 34 34 34
NumberofPositionsLoaded All All All All All
Pitch-Mating 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm)
NumberofRows 1 1 1 1 1
RowSpacing-Mating - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
FasteningType Push-Pull Push-Pull Push-Pull Push-Pull Push-Pull
ContactFinish-Mating Tin Tin Tin Tin Tin
InsulationColor Black Black Black Black Black
InsulationHeight 0.325 (8.25mm) 0.325 (8.25mm) 0.325 (8.25mm) 0.325 (8.25mm) 0.325 (8.25mm)
ContactLength-Post 0.125 (3.18mm) 0.125 (3.18mm) 0.125 (3.18mm) 0.125 (3.18mm) 0.125 (3.18mm)
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C