TE Connectivity Raychem Cable Protection 99M0111-14-8
رقم الجزء
99M0111-14-8
المصنع
TE Connectivity Raychem Cable Protection
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语99M0111-14-8.pdf
الوصف
HOOK-UP DL WALL STRND 14AWG GRY
Product details
1. How to order 99M0111-14-8 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the 99M0111-14-8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 99M0111-14-8?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 99M0111-14-8.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG
ConductorStrand 37/0.0098 37/0.0098 37/0.0098 37/0.0098 37/0.0098
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Material Polyester Polyester Polyester Polyester Polyester
Jacket(Insulation)Diameter 0.093 (2.36mm) 0.093 (2.36mm) 0.093 (2.36mm) 0.093 (2.36mm) 0.093 (2.36mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 120°C 120°C 120°C 120°C 120°C