A22L-GR-24A-02M.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | A22 | A22 | A22 | A22 | A22 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Circuit | DPST-NC | DPST-NC | DPST-NC | DPST-NC | DPST-NC |
| SwitchFunction | On-Mom | On-Mom | On-Mom | On-Mom | On-Mom |
| CurrentRating(Amps) | 10A (AC/DC) | 10A (AC/DC) | 10A (AC/DC) | 10A (AC/DC) | 10A (AC/DC) |
| VoltageRating-AC | 110 V | 110 V | 110 V | 110 V | 110 V |
| VoltageRating-DC | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V |
| ActuatorMarking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking |
| Color-Actuator/Cap | Red | Red | Red | Red | Red |
| IlluminationTypeColor | LED, Red | LED, Red | LED, Red | LED, Red | LED, Red |
| IlluminationVoltage(Nominal) | 24 VAC/DC | 24 VAC/DC | 24 VAC/DC | 24 VAC/DC | 24 VAC/DC |
| Features | - | - | - | - | - |
| PanelCutoutDimensions | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia |