A22-SY-10M.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A22-SY-10M.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | A22 | A22 | A22 | A22 | A22 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| Circuit | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO |
| SwitchFunction | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom |
| CurrentRating(Amps) | 10A (AC/DC) | 10A (AC/DC) | 10A (AC/DC) | 10A (AC/DC) | 10A (AC/DC) |
| VoltageRating-AC | 110 V | 110 V | 110 V | 110 V | 110 V |
| VoltageRating-DC | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V | 24 V |
| ActuatorMarking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking |
| Color-Actuator/Cap | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow |
| IlluminationTypeColor | - | - | - | - | - |
| IlluminationVoltage(Nominal) | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| PanelCutoutDimensions | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia |