Digi A24-QUF-P4S
رقم الجزء
A24-QUF-P4S
المصنع
Digi
الفئة:
RF アンテナ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语A24-QUF-P4S.pdf
الوصف
RF ANT 2.4GHZ WIRE ELEMENT U.FL
Product details
1. How to order A24-QUF-P4S on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the A24-QUF-P4S price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A24-QUF-P4S?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A24-QUF-P4S.
المصنع Digi Digi Digi Digi Digi
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency(Center/Band) 2.4GHz 2.4GHz 2.4GHz 2.4GHz 2.4GHz