A2KM1ASQ12VDC1.6D.pdf
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | A2K | A2K | A2K | A2K | A2K |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CoilType | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching |
| CoilCurrent | 133.3 mA | 133.3 mA | 133.3 mA | 133.3 mA | 133.3 mA |
| CoilVoltage | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| ContactRating(Current) | 120 A | 120 A | 120 A | 120 A | 120 A |
| SwitchingVoltage | 110VDC - Max | 110VDC - Max | 110VDC - Max | 110VDC - Max | 110VDC - Max |
| MustOperateVoltage | 7.8 VDC | 7.8 VDC | 7.8 VDC | 7.8 VDC | 7.8 VDC |
| MustReleaseVoltage | 1.2 VDC | 1.2 VDC | 1.2 VDC | 1.2 VDC | 1.2 VDC |
| OperateTime | 15 ms | 15 ms | 15 ms | 15 ms | 15 ms |
| ReleaseTime | 15 ms | 15 ms | 15 ms | 15 ms | 15 ms |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| TerminationStyle | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) |