A3SJ-90C1-24SW.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | A3S | A3S | A3S | A3S | A3S |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT |
| SwitchFunction | On-Mom | On-Mom | On-Mom | On-Mom | On-Mom |
| CurrentRating(Amps) | 3A (AC), 2A (DC) | 3A (AC), 2A (DC) | 3A (AC), 2A (DC) | 3A (AC), 2A (DC) | 3A (AC), 2A (DC) |
| VoltageRating-AC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| VoltageRating-DC | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| ActuatorMarking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking |
| Color-Actuator/Cap | White | White | White | White | White |
| IlluminationTypeColor | LED, Amber | LED, Amber | LED, Amber | LED, Amber | LED, Amber |
| IlluminationVoltage(Nominal) | 24 VAC/DC | 24 VAC/DC | 24 VAC/DC | 24 VAC/DC | 24 VAC/DC |
| TerminationStyle | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) | Quick Connect - 0.110 (2.8mm) |
| IngressProtection | IP00 | IP00 | IP00 | IP00 | IP00 |
| Features | - | - | - | - | - |
| PanelCutoutDimensions | Rectangular - 22.40mm x 16.20mm | Rectangular - 22.40mm x 16.20mm | Rectangular - 22.40mm x 16.20mm | Rectangular - 22.40mm x 16.20mm | Rectangular - 22.40mm x 16.20mm |