Signal Transformer A41-25-36L
رقم الجزء
A41-25-36L
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
電力トランス
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语A41-25-36L.pdf
الوصف
PWR XFMR LAMINATED 25VA CHAS MT
Product details
1. How to order A41-25-36L on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the A41-25-36L price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A41-25-36L?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A41-25-36L.
7.How to contact us to get technical supports, such as A41-25-36L pin diagram, A41-25-36L datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series All-4-One™ All-4-One™ All-4-One™ All-4-One™ All-4-One™
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Laminated Core Laminated Core Laminated Core Laminated Core Laminated Core
Voltage-Primary 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V
Voltage-Secondary(FullLoad) Parallel 18V, Series 36V Parallel 18V, Series 36V Parallel 18V, Series 36V Parallel 18V, Series 36V Parallel 18V, Series 36V
Current-Output(Max) Parallel 1.4A, Series 700mA Parallel 1.4A, Series 700mA Parallel 1.4A, Series 700mA Parallel 1.4A, Series 700mA Parallel 1.4A, Series 700mA
PrimaryWinding(s) Dual Dual Dual Dual Dual
SecondaryWinding(s) Dual Dual Dual Dual Dual
CenterTap No No No No No
Power-Max 25VA 25VA 25VA 25VA 25VA
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
TerminationStyle Wire Leads Wire Leads Wire Leads Wire Leads Wire Leads
Size/Dimension 71.40mm L x 54.40mm W 71.40mm L x 54.40mm W 71.40mm L x 54.40mm W 71.40mm L x 54.40mm W 71.40mm L x 54.40mm W
Height-Seated(Max) 58.70mm 58.70mm 58.70mm 58.70mm 58.70mm