A51CE24VDC1.6U.pdf
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | A5 | A5 | A5 | A5 | A5 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CoilType | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching |
| CoilCurrent | 66.7 mA | 66.7 mA | 66.7 mA | 66.7 mA | 66.7 mA |
| CoilVoltage | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC |
| ContactRating(Current) | 40 A | 40 A | 40 A | 40 A | 40 A |
| SwitchingVoltage | 380VAC, 75VDC - Max | 380VAC, 75VDC - Max | 380VAC, 75VDC - Max | 380VAC, 75VDC - Max | 380VAC, 75VDC - Max |
| MustOperateVoltage | 16.8 VDC | 16.8 VDC | 16.8 VDC | 16.8 VDC | 16.8 VDC |
| MustReleaseVoltage | 2.4 VDC | 2.4 VDC | 2.4 VDC | 2.4 VDC | 2.4 VDC |