A61AC24VDC.9R.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A61AC24VDC.9R.
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | A6 | A6 | A6 | A6 | A6 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CoilType | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching |
| CoilCurrent | 37.5 mA | 37.5 mA | 37.5 mA | 37.5 mA | 37.5 mA |
| CoilVoltage | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC |
| ContactRating(Current) | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A |
| SwitchingVoltage | 75VDC - Max | 75VDC - Max | 75VDC - Max | 75VDC - Max | 75VDC - Max |
| MustOperateVoltage | 16.8 VDC | 16.8 VDC | 16.8 VDC | 16.8 VDC | 16.8 VDC |
| MustReleaseVoltage | 2.4 VDC | 2.4 VDC | 2.4 VDC | 2.4 VDC | 2.4 VDC |