AB13750B1068.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB13750B1068.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 13.75GHz Center | 13.75GHz Center | 13.75GHz Center | 13.75GHz Center | 13.75GHz Center |
| Bandwidth | 1.5GHz | 1.5GHz | 1.5GHz | 1.5GHz | 1.5GHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.902 L x 0.500 W (124.50mm x 12.70mm) | 4.902 L x 0.500 W (124.50mm x 12.70mm) | 4.902 L x 0.500 W (124.50mm x 12.70mm) | 4.902 L x 0.500 W (124.50mm x 12.70mm) | 4.902 L x 0.500 W (124.50mm x 12.70mm) |