AB2325B995.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB2325B995.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 2.325GHz Center | 2.325GHz Center | 2.325GHz Center | 2.325GHz Center | 2.325GHz Center |
| Bandwidth | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) |