AB4925B1317.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB4925B1317.
| الصورة |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 4.925GHz Center | 4.925GHz Center | 4.925GHz Center | 4.925GHz Center | 4.925GHz Center |
| Bandwidth | 150MHz | 150MHz | 150MHz | 150MHz | 150MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.047 L x 1.280 W (52.00mm x 32.50mm) | 2.047 L x 1.280 W (52.00mm x 32.50mm) | 2.047 L x 1.280 W (52.00mm x 32.50mm) | 2.047 L x 1.280 W (52.00mm x 32.50mm) | 2.047 L x 1.280 W (52.00mm x 32.50mm) |