ABLS7M-13.500MHZ-B-2-T.pdf
| الصورة |
| المصنع | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Series | ABLS7M | ABLS7M | ABLS7M | ABLS7M | ABLS7M |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 13.5 MHz | 13.5 MHz | 13.5 MHz | 13.5 MHz | 13.5 MHz |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| FrequencyTolerance | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm |
| LoadCapacitance | 18pF | 18pF | 18pF | 18pF | 18pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.276 L x 0.161 W (7.00mm x 4.10mm) | 0.276 L x 0.161 W (7.00mm x 4.10mm) | 0.276 L x 0.161 W (7.00mm x 4.10mm) | 0.276 L x 0.161 W (7.00mm x 4.10mm) | 0.276 L x 0.161 W (7.00mm x 4.10mm) |