AC07000002409JAC00.pdf
| الصورة |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | AC | AC | AC | AC | AC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 24 Ohms | 24 Ohms | 24 Ohms | 24 Ohms | 24 Ohms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 7W | 7W | 7W | 7W | 7W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.295 Dia x 1.024 L (7.50mm x 26.00mm) | 0.295 Dia x 1.024 L (7.50mm x 26.00mm) | 0.295 Dia x 1.024 L (7.50mm x 26.00mm) | 0.295 Dia x 1.024 L (7.50mm x 26.00mm) | 0.295 Dia x 1.024 L (7.50mm x 26.00mm) |