ACMP-1264-801-T.pdf
| الصورة |
| المصنع | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Series | ACMP-1264 | ACMP-1264 | ACMP-1264 | ACMP-1264 | ACMP-1264 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line |
| NumberofLines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance@Frequency | 800 Ohms @ 100 MHz | 800 Ohms @ 100 MHz | 800 Ohms @ 100 MHz | 800 Ohms @ 100 MHz | 800 Ohms @ 100 MHz |
| Inductance@Frequency | - | - | - | - | - |
| CurrentRating(Max) | 8A | 8A | 8A | 8A | 8A |
| DCResistance(DCR)(Max) | 8mOhm | 8mOhm | 8mOhm | 8mOhm | 8mOhm |
| VoltageRating-DC | 125V | 125V | 125V | 125V | 125V |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| ApprovalAgency | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.492 L x 0.425 W (12.50mm x 10.80mm) | 0.492 L x 0.425 W (12.50mm x 10.80mm) | 0.492 L x 0.425 W (12.50mm x 10.80mm) | 0.492 L x 0.425 W (12.50mm x 10.80mm) | 0.492 L x 0.425 W (12.50mm x 10.80mm) |
| Height(Max) | 0.252 (6.40mm) | 0.252 (6.40mm) | 0.252 (6.40mm) | 0.252 (6.40mm) | 0.252 (6.40mm) |