AE10B11179.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE10B11179.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 10MHz Center | 10MHz Center | 10MHz Center | 10MHz Center | 10MHz Center |
| Bandwidth | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) |