Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1488B11623.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 1.488GHz Center | 1.488GHz Center | 1.488GHz Center | 1.488GHz Center | 1.488GHz Center |
| Bandwidth | 114MHz | 114MHz | 114MHz | 114MHz | 114MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 7.500 L x 1.200 W (190.50mm x 30.48mm) | 7.500 L x 1.200 W (190.50mm x 30.48mm) | 7.500 L x 1.200 W (190.50mm x 30.48mm) | 7.500 L x 1.200 W (190.50mm x 30.48mm) | 7.500 L x 1.200 W (190.50mm x 30.48mm) |