AE50H9916.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE50H9916.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 50MHz (Cutoff) | 50MHz (Cutoff) | 50MHz (Cutoff) | 50MHz (Cutoff) | 50MHz (Cutoff) |
| Bandwidth | 1.25GHz | 1.25GHz | 1.25GHz | 1.25GHz | 1.25GHz |
| FilterType | High Pass | High Pass | High Pass | High Pass | High Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) |