Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE74B11852.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 74MHz Center | 74MHz Center | 74MHz Center | 74MHz Center | 74MHz Center |
| Bandwidth | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 3.150 L x 1.000 W (80.01mm x 25.40mm) | 3.150 L x 1.000 W (80.01mm x 25.40mm) | 3.150 L x 1.000 W (80.01mm x 25.40mm) | 3.150 L x 1.000 W (80.01mm x 25.40mm) | 3.150 L x 1.000 W (80.01mm x 25.40mm) |