AE850NS2144.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE850NS2144.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 850MHz Center | 850MHz Center | 850MHz Center | 850MHz Center | 850MHz Center |
| Bandwidth | 6MHz | 6MHz | 6MHz | 6MHz | 6MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 6dB | 6dB | 6dB | 6dB | 6dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.720 L x 1.970 W (119.89mm x 50.04mm) | 4.720 L x 1.970 W (119.89mm x 50.04mm) | 4.720 L x 1.970 W (119.89mm x 50.04mm) | 4.720 L x 1.970 W (119.89mm x 50.04mm) | 4.720 L x 1.970 W (119.89mm x 50.04mm) |