AE900B11309.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE900B11309.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 900MHz Center | 900MHz Center | 900MHz Center | 900MHz Center | 900MHz Center |
| Bandwidth | 80MHz | 80MHz | 80MHz | 80MHz | 80MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 6.102 L x 2.559 W (155.00mm x 65.00mm) | 6.102 L x 2.559 W (155.00mm x 65.00mm) | 6.102 L x 2.559 W (155.00mm x 65.00mm) | 6.102 L x 2.559 W (155.00mm x 65.00mm) | 6.102 L x 2.559 W (155.00mm x 65.00mm) |