AE942N2242.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE942N2242.
| الصورة |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 942MHz Center | 942MHz Center | 942MHz Center | 942MHz Center | 942MHz Center |
| Bandwidth | 34.8MHz | 34.8MHz | 34.8MHz | 34.8MHz | 34.8MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 1.630 L x 1.380 W (41.40mm x 35.05mm) | 1.630 L x 1.380 W (41.40mm x 35.05mm) | 1.630 L x 1.380 W (41.40mm x 35.05mm) | 1.630 L x 1.380 W (41.40mm x 35.05mm) | 1.630 L x 1.380 W (41.40mm x 35.05mm) |