Abracon LLC AISC-1210-2R7J-T
رقم الجزء
AISC-1210-2R7J-T
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语AISC-1210-2R7J-T.pdf
الوصف
FIXED IND 2.7UH 300MA 2.85OHM SM