Abracon LLC AISC-1210H-2R7N-T
رقم الجزء
AISC-1210H-2R7N-T
المصنع
Abracon LLC
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
1210 (3225 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语AISC-1210H-2R7N-T.pdf
الوصف
FIXED IND 2.7UH 1.2A 132MOHM SMD
Product details
1. How to order AISC-1210H-2R7N-T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the AISC-1210H-2R7N-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AISC-1210H-2R7N-T?
المصنع Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AISC-1210H AISC-1210H AISC-1210H AISC-1210H AISC-1210H
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 1.2 A 1.2 A 1.2 A 1.2 A 1.2 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 132mOhm Max 132mOhm Max 132mOhm Max 132mOhm Max 132mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 60MHz 60MHz 60MHz 60MHz 60MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz