Abracon LLC AISM-1210H-150K-T
رقم الجزء
AISM-1210H-150K-T
الطرد
1210 (3225 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语AISM-1210H-150K-T.pdf
الوصف
FIXED IND 15UH 250MA 740MOHM SMD
Product details
1. How to order AISM-1210H-150K-T on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the AISM-1210H-150K-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AISM-1210H-150K-T?
المصنع Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AISM-1210H AISM-1210H AISM-1210H AISM-1210H AISM-1210H
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 740mOhm Max 740mOhm Max 740mOhm Max 740mOhm Max 740mOhm Max
Q@Freq 15 @ 2.52MHz 15 @ 2.52MHz 15 @ 2.52MHz 15 @ 2.52MHz 15 @ 2.52MHz
Frequency-SelfResonant 26MHz 26MHz 26MHz 26MHz 26MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz