Abracon LLC AISM-1812-121K-T
رقم الجزء
AISM-1812-121K-T
الطرد
1812 (4532 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语AISM-1812-121K-T.pdf
الوصف
FIXED IND 120UH 110MA 8 OHM SMD