Abracon LLC AISR-875-331L
رقم الجزء
AISR-875-331L
الطرد
Radial, Vertical Cylinder
ورقة البيانات
阿拉伯语AISR-875-331L.pdf
الوصف
FIXED IND 330UH 460MA 1.05OHM TH