AIUR-11-152K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AIUR-11-152K.
| الصورة |
| المصنع | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | AIUR-11 | AIUR-11 | AIUR-11 | AIUR-11 | AIUR-11 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 1.5 mH | 1.5 mH | 1.5 mH | 1.5 mH | 1.5 mH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 246 mA | 246 mA | 246 mA | 246 mA | 246 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 340mA | 340mA | 340mA | 340mA | 340mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 2.76Ohm Max | 2.76Ohm Max | 2.76Ohm Max | 2.76Ohm Max | 2.76Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |