aimtec AM2D-2405DH52Z
رقم الجزء
AM2D-2405DH52Z
المصنع
aimtec
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
7-SIP Module
ورقة البيانات
阿拉伯语AM2D-2405DH52Z.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
Product details
1. How to order AM2D-2405DH52Z on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the AM2D-2405DH52Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AM2D-2405DH52Z?
المصنع aimtec aimtec aimtec aimtec aimtec
Package/Case 7-SIP Module 7-SIP Module 7-SIP Module 7-SIP Module 7-SIP Module
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series AM2D-Z (2W) AM2D-Z (2W) AM2D-Z (2W) AM2D-Z (2W) AM2D-Z (2W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 21.6V 21.6V 21.6V 21.6V 21.6V
Voltage-Input(Max) 26.4V 26.4V 26.4V 26.4V 26.4V
Voltage-Output1 -5 ~ 5V -5 ~ 5V -5 ~ 5V -5 ~ 5V -5 ~ 5V
Voltage-Output2 -5V -5V -5V -5V -5V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 200mA, 200mA 200mA, 200mA 200mA, 200mA 200mA, 200mA 200mA, 200mA
Power(Watts) 2 W 2 W 2 W 2 W 2 W
Voltage-Isolation 5.2 kV 5.2 kV 5.2 kV 5.2 kV 5.2 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Efficiency 75% 75% 75% 75% 75%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) 0.77 L x 0.24 W x 0.39 H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)