AM2S-2415SH30Z.pdf
| الصورة |
| المصنع | aimtec | aimtec | aimtec | aimtec | aimtec |
| Package/Case | 4-SIP Module | 4-SIP Module | 4-SIP Module | 4-SIP Module | 4-SIP Module |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | AM2S-Z (2W) | AM2S-Z (2W) | AM2S-Z (2W) | AM2S-Z (2W) | AM2S-Z (2W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 21.6V | 21.6V | 21.6V | 21.6V | 21.6V |
| Voltage-Input(Max) | 26.4V | 26.4V | 26.4V | 26.4V | 26.4V |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 133mA | 133mA | 133mA | 133mA | 133mA |
| Power(Watts) | 2 W | 2 W | 2 W | 2 W | 2 W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Features | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | 86% | 86% | 86% | 86% | 86% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.46 L x 0.30 W x 0.40 H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) | 0.46 L x 0.30 W x 0.40 H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) | 0.46 L x 0.30 W x 0.40 H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) | 0.46 L x 0.30 W x 0.40 H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) | 0.46 L x 0.30 W x 0.40 H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) |