aimtec AM30K-1215DZ
رقم الجزء
AM30K-1215DZ
المصنع
aimtec
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语AM30K-1215DZ.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Product details
1. How to order AM30K-1215DZ on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the AM30K-1215DZ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AM30K-1215DZ?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AM30K-1215DZ.
المصنع aimtec aimtec aimtec aimtec aimtec
Package/Case - - - - -
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series AM30K-Z (30W) AM30K-Z (30W) AM30K-Z (30W) AM30K-Z (30W) AM30K-Z (30W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 9V 9V 9V 9V 9V
Voltage-Input(Max) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Output1 -15 ~ 15V -15 ~ 15V -15 ~ 15V -15 ~ 15V -15 ~ 15V
Voltage-Output2 -15V -15V -15V -15V -15V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 1A, 1A 1A, 1A 1A, 1A 1A, 1A 1A, 1A
Power(Watts) 30 W 30 W 30 W 30 W 30 W
Voltage-Isolation 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Efficiency 90% 90% 90% 90% 90%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.00 L x 1.60 W x 0.40 H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) 2.00 L x 1.60 W x 0.40 H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) 2.00 L x 1.60 W x 0.40 H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) 2.00 L x 1.60 W x 0.40 H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) 2.00 L x 1.60 W x 0.40 H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)