aimtec AM6TW-4812DH35Z
رقم الجزء
AM6TW-4812DH35Z
المصنع
aimtec
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
24-DIP Module
ورقة البيانات
阿拉伯语AM6TW-4812DH35Z.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Product details
1. How to order AM6TW-4812DH35Z on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the AM6TW-4812DH35Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AM6TW-4812DH35Z?
المصنع aimtec aimtec aimtec aimtec aimtec
Package/Case 24-DIP Module 24-DIP Module 24-DIP Module 24-DIP Module 24-DIP Module
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series AM6TW-Z (6W) AM6TW-Z (6W) AM6TW-Z (6W) AM6TW-Z (6W) AM6TW-Z (6W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Input(Max) 72V 72V 72V 72V 72V
Voltage-Output1 -12 ~ 12V -12 ~ 12V -12 ~ 12V -12 ~ 12V -12 ~ 12V
Voltage-Output2 -12V -12V -12V -12V -12V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 250mA, 250mA 250mA, 250mA 250mA, 250mA 250mA, 250mA 250mA, 250mA
Power(Watts) 6 W 6 W 6 W 6 W 6 W
Voltage-Isolation 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Efficiency 83% 83% 83% 83% 83%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.25 L x 0.80 W x 0.40 H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)