Abracon LLC AMPLA1004S-3R9MT
رقم الجزء
AMPLA1004S-3R9MT
ورقة البيانات
阿拉伯语AMPLA1004S-3R9MT.pdf
الوصف
FIXED IND 3.9UH 10.5A 14.5 MOHM