Abracon LLC AMPLA1707S-3R3MT
رقم الجزء
AMPLA1707S-3R3MT
ورقة البيانات
阿拉伯语AMPLA1707S-3R3MT.pdf
الوصف
FIXED IND 3.3UH 28A 3.9 MOHM SMD