Abracon LLC AMPLA4020Q-4R7MT
رقم الجزء
AMPLA4020Q-4R7MT
ورقة البيانات
阿拉伯语AMPLA4020Q-4R7MT.pdf
الوصف
FIXED IND 4.7UH 2.6A 105MOHM SMD
Product details
1. How to order AMPLA4020Q-4R7MT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the AMPLA4020Q-4R7MT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AMPLA4020Q-4R7MT?
المصنع Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AMPLA4020Q AMPLA4020Q AMPLA4020Q AMPLA4020Q AMPLA4020Q
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core Carbonyl Powder Carbonyl Powder Carbonyl Powder Carbonyl Powder Carbonyl Powder
Inductance 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.6 A 2.6 A 2.6 A 2.6 A 2.6 A
Current-Saturation(Isat) 3.5A 3.5A 3.5A 3.5A 3.5A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 105mOhm Max 105mOhm Max 105mOhm Max 105mOhm Max 105mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz