Chilisin Electronics APSD00080750331K00
رقم الجزء
APSD00080750331K00
المصنع
Chilisin Electronics
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语APSD00080750331K00.pdf
الوصف
INDUCTOR POWER
Product details
1. How to order APSD00080750331K00 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the APSD00080750331K00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of APSD00080750331K00?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series APSD APSD APSD APSD APSD
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 400mA 400mA 400mA 400mA 400mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 1.26Ohm Max 1.26Ohm Max 1.26Ohm Max 1.26Ohm Max 1.26Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz