ARS32Y12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ARS32Y12.
| الصورة |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | ARS | ARS | ARS | ARS | ARS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CoilCurrent | 33.3 mA | 33.3 mA | 33.3 mA | 33.3 mA | 33.3 mA |
| CoilVoltage | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| ContactRating(Current) | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA |
| SwitchingVoltage | 30VDC - Max | 30VDC - Max | 30VDC - Max | 30VDC - Max | 30VDC - Max |
| MustOperateVoltage | 9 VDC | 9 VDC | 9 VDC | 9 VDC | 9 VDC |